خريد سوله مرغداري

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


خريد سوله 


 سوله سازه اي فلزي با سقف شيب دار مي باشد که بر طبق طراحي و محاسبات دقيق و حساس علمي و فني به وسيله ي متخصصين سازه ساخته مي شود و داراي انواعي از جمله تير ورقي، خرپايي و يو بي ام مي باشد که معمولا استفاده از آن براي کاربردهايي که نيازمند داشتن فضاي باز و مسقف مي باشند بسيار زياد مي باشد.


در سال هاي اخير خريد سوله ها به عنوان جايگزيني براي ساختمان ها به دليل داشتن هزينه ساخت سوله کم تر و سرعت بالاتر در ساخت و استحکام و انسجام بيشتر در مواجهه با انواع بارها و عوامل قهري ، در عين امکان جا به جايي و نصب راحت، در بين صنعتگران و صاحبان انواع مشاغل ار جمله نمايشگاه داران، کارخانه داران، مرغداران، تعميرکاران و … رواج پيدا کرده است.


برخي کارفرمايان مي توانند با اجاره سوله نيز به فعاليت هاي اققتصادي بپردازند که البته در اين موارد به نکاتي چون کاربري سوله و اينکه قرار است از سازه به چه منظوري قرار است استفاده شود توجه نمود.


خريد سوله در تهران عمدتا براي مرتفع ساخت مقاصد اقتصادي استفاده مي شود خريد سوله در شهريار به عنوان يکي از شهرهاي استان تهران نيز به منظور احداث اماکن ورزشي , اماکن صنعتي , ساخت سوله مرغداري , ساخت سوله گاوداري و .. صورت مي پذيرد .


قيمت ساخت سوله بر اساس وزن سازه ساخته شده بر حسب کيلوگرم محاسبه مي شود. وزن سوله ها بر اساس دهانه، ارتفاع کنار سوله، تناژ جرثقيل سقفي (در صورت وجود) ، محل احداث سوله از لحاظ آب و هوايي ( مقدار برف و شدت باد) و عوامل ديگر متفاوت هستند.


عامل مهم ديگر در هزينه ساخت سوله ، تخصص و تجربه محاسبه کننده در طراحي و تهيه نقشه است که گاها تا بيشتر از 100% در وزن سوله تاثير گذار مي شود. اين موضوع بدين معني است که زماني با يک سوله با ابعاد مشخص با دو نقشه متفاوت از لحاظ وزني تا بيشتر از 2 برابر با هم اختلاف وزن ( و لذا اختلاف هزينه ) دارند و به عبارت ديگر در صورت طراحي بهينه  با هزينه ساخت يک سوله مي توان 2 سوله ساخت.


 


 

سوله گاوداري
خريد سوله مرغداري
اجاره سوله در شهريار
هزينه ساخت سوله"/>
ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها