سازنده سوله سبک خرپايي

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


 


سازنده سوله سبک


در حال حاضر سوله ها و سازه هايي مورد توجه قرار گرفته اند که قابليت رفع انتظارات و نيازهاي خريداران و مشتريان را داشته باشند سازه هايي که هم قيمت به صرفه اي داشته باشند و هم کيفيت بالايي .


با پيشرفت ها در اين زمينه بخش زيادي از نيازهاي سازندگان به سازه هاي فلزي کاربردي مرتفع گرديد .


يکي از پر طرفدارترين انواع سوله ها را مي توان سوله سبک خرپايي و سوله سبک قوسي دانست که با توجه به ميزان کارايي و کيفيتي که در ساخت دارد، مورد توجه بسياري از صاحبان مشاغل قرار گرفته است و دامنه ي کاربردي آن در ساليان اخير توسعه و افزايش چشمگيري داشته است. 


شرح ساختار سوله خرپايي


اعضاي اين نوع سازه ها به شکل خرپا بوده و با استفاده از قوطي پروفيل ساخته مي شوند. ساختار خرپايي اعضاء و هندسه بهينه سازه موجب شده اند که وزن فولاد مصرفي در اين نوع سازه ها نسبت به سوله هاي ساخته شده با تير ورق کمتر باشد؛ همچنين، به علت سبکي وزن سازه از يک سو و قابليت تحمل نشست هاي نسبي از سوي ديگر، فونداسيون مورد نياز جهت تأمين پايداري اين نوع سازه ها بسيار اقتصادي مي باشد.


ستون ها و پل هاي اصلي اين سازه بصورت خرپايي و از جنس پروفيل صنعتي (قوطي با ضخامت بالاي 3 ميليمتر) ساخته مي شود. تيرريزي سقف Z و بادبندها از جنس سيم بکسل با مقاومت بالا مي باشد.


چنان چه فردي به دنبال استفاده از سوله سبک و ارزان باشد؛ بهترين پيشنهاد به وي مي تواند همين سوله ها باشند. از مزاياي اين سازه ها به عنوان سوله ارزان مي توان به کاهشهزينه ساخت سوله سبک اشاره کرد. چرا که اين توليدات در شمار سوله هاي مقرون به صرفه قرار گرفته اند و سازنده سوله سبک اين را به عنوان موضوع اصلي سرلوحه کار و فعاليت خود قرار داده است.


 


 


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها